Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsme

Složka kdo jsme, je přesně ta složka, kterou si na každém webu přečtu jako první, vždy chci vědět, „s kým mám tu čest“, proto jsem sama chtěla zařadit tuto složku, kde Vám aspoň trochu nastíním důvod vzniku webovek a proč nakupovat zrovna u nás. 

A ptáte se proč zrovna název stránek hkreativ? Protože pro Vás tvoříme hezky kreativně.

NĚCO O MĚ

Jmenuji se Hanka a stojím za celým nápadem kreativního týmu, který pro Vás bude s radostí a láskou tvořit. Jsem zakladatelkou a provozovatelkou těchto stránek.

Už od dětství jsem zbožňovala různé ruční práce a ráda tvořila, ale největšímu kouzlu tvoření jsem propadla až během studia, kdy mě ve volném čase uchvátila výroba náušnic a šperků z polymerových hmot a křišťálové pryskyřice. Postupně jsem nabalovala další výrobní techniky a tvorbu jsem brala jako odreagování od studia a tvořila spíš jen pro sebe různé doplňky, které jsem vzápětí testovala nošením na sobě. Postupně jak jsem pronikala do výrobních technik a přemýšlela, jak každý výrobek dovést k dokonalosti jsem v kreativním tvoření našla svou celoživotní zálibu, vášeň a energii, která mě nabíjí do mých dalších aktivit. Snažím se být vždy v životě pozitivně naladěna a ráda předávám tuto energii dál.  Do každého výrobku, který vyrábím ručně, vkládám svou vášeň pro tvorbu a pozitivní energii.

Ráda se obklopuji lidmi, ráda jim naslouchám, motivuji a podporuji v tom, co v životě chtějí dosáhnout. Věřím, že co člověk v životě chce, toho dosáhne a právě tyto šperky a výrobky Vám k tomu mohou pomoci.

Myslím si, že svět má mnoho barev a proto je vždy důležité na každou situaci koukat tím správným úhlem pohledu, proto to barevně laděné duhové logo :).

logo-fb-skupina.jpg

Ve složkách tedy najdete šperky na zakázku s možností vlastního motivu nebo si vyberete ze  standardní nabídky (najdete šperky, které doladí Váš oufit k dokonalosti nebo podtrhnou či podpoří Vaše aktuální naladění). Ráda také tvořím jen tak pro radost šperky, které ve standardní nabídce nemám, protože zpravidla vyrobím jen jeden kus, který je určen k okamžitému prodeji, pak prostě kdo dřív přijde, bude zrovna jeho. Originální kousky přidávám do aktualizované složky – ostatní šperky, aneb co tvoříme dalšího pro radost, novinky můžete také sledovat na instagramu.

A vzhledem k tomu, že jsem sama obklopena kreativními lidmi, tak jsem web založila s myšlenkou sdružovat kreativní tvorbu od více lidí a nabídnout tak široké spektrum výrobků. Sama ovládám mnoho různých kreativních technik a ráda si vytvořím třeba jen pro sebe pár kusů originálních dekorací nebo rodině či známým originální dáreček, ale není v mých časových kapacitách vše nabízet standardně na webových stránkách jako celoroční nabídku, proto pokud máte speciální přání, klidně zkuste napsat, zda bude reálné vyrobit nebo zda Váš požadavek zvládne někdo z mého kreativního týmu :)

Všechny dotazy, objednávky, nabídky spolupráce směrujte přes mail: hkreativ@seznam.cz

Těším se na Vás a Vaše objednávky, přeji krásné a pozitivní energií nabité dny. Hanka