Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsme

 

Složka kdo jsme, je přesně ta složka, kterou si na každém webu přečtu jako první, vždy chci vědět, „s kým mám tu čest“, proto jsem sama chtěla zařadit tuto složku, kde Vám aspoň trochu nastíním důvod vzniku webovek a naše zboží.

A ptáte se proč zrovna název stránek hkreativ? Protože pro Vás tvoříme hezky kreativně.

Už od dětství jsem zbožňovala různé ruční práce a ráda tvořila, ale největšímu kouzlu tvoření jsem propadla až během studia, kdy mě ve volném čase uchvátila výroba náušnic a šperků z polymerových hmot a křišťálové pryskyřice, postupně jsem nabalovala další výrobní techniky a vymýšlela své vlastní. Tvorbu jsem brala jako odreagování a tvořila spíš jen pro sebe různé doplňky, které jsem vzápětí testovala nošením na sobě. Jak jsem své výrobky nosila, vzrůstal o ně zájem mezi kamarádkami nebo okolím a často jsem dostávala dotazy, jestli nechci vyrábět i ve větším množství a pro ostatní a tak jsem se rozhodla založit tento web, ať mohu skrz mé výrobky šířit pozitivní energii z tvorby dál. Všechny výrobky co zde naleznete, jsou vyrobené s radostí a láskou pro tvorbu, originalitu a pečlivost.  

A vzhledem k tomu, že jsem sama obklopena kreativními lidmi, tak jsem web založila s myšlenkou sdružovat kreativní tvorbu od více lidí a nabídnout tak široké spektrum výrobků, proto si můžete pamatovat původní slogan, který stál u vzniku webovek – „Tvoříme pro Vás hezky kreativně – jsme tým lidí, co rádi tráví svůj čas aktivně“. Ale s vývojem životních událostí jsme zjistili, že není reálné mít ve standardní nabídce zakázkovou výrobu všech našich výrobních technik, proto pokud máte jakékoliv přání na výrobu originálního dárku, dekorace apod., kontaktujte nás a my vám nabídneme co vše je v aktuálním čase z naší strany kreativního týmu reálné.

Za náš kreativní tým Hanka