Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební dekorace na zakázku

Svatba patří mezi nejkrásnější a nejdůležitější okamžik v životě každého páru. Každý chce mít nezapomenutelné zážitky z tohoto dne, proto je důležité už při plánování svatby myslet na všechny detaily..

tabule.jpgAť už plánujete svatbu, přemýšlíte nad různými detaily, dárečkem novomanželům nebo svatebčanům či jen chcete originálním způsobem uchovat Vaše vzpomínky, jste správně v této složce..

!!! Před konečným tiskem magnetů nebo potisku dárkových předmětů pro svatebčany Vám vždy odešleme foto s náhledem k odsouhlasení !!! U výseků na zakázku nebo girlandy domluvíme nejprve barevnou kombinaci než začneme s výrobou.

 

 

 

Příspěvky

JMENOVKY NA STŮL

27. 3. 2018

Zde najdete tipy na originální jmenovky na stůl, které doladí Vaší svatební tabuli k dokonalosti. Aktuálně v nabídce máme jmenovky z pevného papíru, podtácky, magnety nebo dřevěné křídou popisovatelné cedulky.

 

DEKORACE NA SVATEBNÍ STŮL

21. 3. 2018

V této složce najdete drobné dekorace na svatební stůl, které si můžete objednat v barvě na přání (v případě dekorací z pevného papíru) nebo ze dřeva.

 

SVATEBNÍ CEDULKY A SPZ

19. 3. 2018

Zakázková výroba cedulek a svatebních SPZ.

 

FOTOREKVIZITY

11. 1. 2018

V této složce najdete možnost objednání rekvizit na svatební focení.

 

DÁRKY PRO SVĚDKY, RODIČE a SVATEBČANY

4. 1. 2018

V této složce najdete inspiraci na dárečky pro svatebčany nebo dárečky rodičům či jiným lidem, kterým chcete v den svatby originálně poděkovat.

 

GIRLANDY

26. 12. 2017

Složka zaměřena na svatební girlandy, které si můžete objednat v barvě na přání.