Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archivace obrázků a výtvorů Vašich dětí

Šperky a dekorace jejími návrháři jsou Vaše děti 

Jestli máte rádi výtvory Vašich dětí a chcete si je originálně uchovat, pak jste správně v této složce. Zde na jednom místě najdete shrnutí výrobků z mé tvorby na zakázku, které mohou být s motivem z nakresleného obrázku od Vašeho dítěte.    

Jak zaslat vlastní obrázek kreslený dítětem pro úpravu do lůžka přívěšku, náušnic nebo magnetů?

Obrázek vyfoťte nebo nascanujte. Při focení doporučuji fotit na denním světle a dát si hlavně pozor na stíny, které se mohou vytvořit rukou nebo jinými předměty. Posílejte v co největší a nejlepší kvalitě, při nahrávání do mailu nepotvrzujte automatické zmenšení obrázku, ale ponechte původní velikost.  Objednávejte přes e-mail: hkreativ@seznam.cz

 

NÁUŠNICE - PECKY 145,- KČ/pár, VISACÍ náušnice (s mechanickým zapínáním nebo afroháčkem) za 176,- Kč/pár..

photo_1581669692539.jpg img-20200118-wa0003.jpg

....protože není nad to mít náušničky s motivem od Vašeho malého návrháře nebo návrhářky. Udělejte radost sobě i své ratolesti když uvidí, že dokázala mamince nebo sobě navrhnout originální náušnice nebo je darujte jako dáreček. :) 

 

MAGNETY 45,- KČ/kus 

..můžete si takto zvěčnit výtvory ratolestí již od nejútlejšího dětství...lde dopsat stáří dítěte, jméno, rok kresby.... 

.img-20200118-wa0005.jpg magnety.jpg

 

PŘÍVĚŠKY NA KLÍČE - 129,- Kč/kus

photo_1583156931661.jpg

Ano vše lze najít v jednotlivých složkách, ale pro přehlednost a lepší orientaci jsem zařadila jako kompletní složku. 

Křišťálová pryskyřice je hmota imitující sklo, po vytvrdnutí je velice pevná a odolná. Doporučuji přečíst zásady péče o šperky - klikněte zde.