Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAGNETY - s vlastním motivem/MOTIVAČNÍ

MAGNETY S VLASTNÍM MOTIVEM/MOTIVAČNÍ 

Originální dárek pro každého nebo si udělejte sami sobě radost! Magnety jsou zalité křišťálovou pryskyřicí, která povrch magnetu sjednotí v krásnou lesklou skleněnou plochu.

Pozn.: Křišťálová pryskyřice je dvousložková průhledná hmota imitující sklo. Pryskyřice je po vytvrdnutí vysoce pevná, odolná a magnetům zajišťuje dlouhou životnost. 

Každý magnet je ručně vyroben. U zakázkové výroby magnetů před konečným tiskem a odlití pryskyřicí je zasláno foto s náhledem k odsouhlasení !!! Objednávejte přes e-mail: hkreativ@seznam.cz

Cena magnetu na zakázku: 45,-Kč/kus – VÝROBA možná již OD 1 KS!

magnety-s-vlastnim-motivem.jpg

Rozměry: průměr magnetu 2,3 cm, výška magnetu 4-5mm s pryskyřicí. Mějte prosím na paměti velikost magnetu při plánování Vašich požadavků.

JAK OBJEDNAT? Do e-mailu hkreativ@seznam.cz  pošlete buď obrázek Vámi focený, vytvořený nebo namalovaný. Nebo pošlete požadovaný text s barvou podkladu magnetu + napište počet kusů. Krásně vypadají i magnety s fotečkou miminka a datem narození.

Doporučení v případě textových magnetů s vlastním motivem nejlépe vypadá na magnetu 1 – 2 slova:

Např.: SKVĚLÁ ŽENSKÁ, BÁJEČNÁ KOLEGYNĚ, MILUJU TĚ, DOKONALÝ PÁR, JSI ÚŽASNÁ, TÉ NEJKRÁSNĚJŠÍ, atd.....).

Lze napsat kratší větu:

Např.: S TEBOU JE SVĚT KRÁSNĚJŠÍ, JSI MOJE ZLATÍČKO, JSI ÚŽASNÁ ŽENA, atd....). 

V případě takovýchto textových magnetů doporučuji barevný podklad bez složitých vzorů.

Objednávky i případné dotazy pište na e-mail: hkreativ@seznam.cz

Magnety jsou krásně pevné na lednici udrží vše potřebné od seznamů na nákup až po obrázky Vašich dětí nebo fotografií. I samostatně udělají krásnou parádu a doladí interiér k dokonalosti. Magnety mohou být stylovým doplňkem i na kovové zárubně dveří - jak originálně vypadají takto archivované fotky z dovolených a rokem návštěvy zahraniční destinace nebo z výletů. Velice oblíbené jsou magnety jako dárek pro prarodiče s fotografiemi vnoučat a daty narození....

magnety-vlastni-motiv.jpg

magnety-zabalene.jpg

..fantazii se meze nekladou a těším se jaké krásné originální kousky magnetů pro Vás budu moci vytvořit.

Objednávejte přes e-mail: hkreativ@seznam.cz