Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náušnice - s vlastním motivem

Nově na Vaše přání náušnice z chirurgické oceli s Vaším vlastním motivem!

Motiv bude zalit do lůžka náušnice křišťálovou pryskyřicí.

(Pozn.: Křišťálová pryskyřice je dvousložková průhledná hmota imitující sklo. Pryskyřice je po vytvrdnutí vysoce pevná a odolná. Výrobkům zajišťuje dlouhou životnost.)

Komponenty (lůžko i háčky) jsou z chirurgické oceli - alternativa pro zákazníky hledající hypoalergenní bižuterní náušnicové komponenty.

V případě zájmu zašlete obrázek v co největší kvalitě -   objednávky i případné dotazy pište na: hkreativ@seznam.cz

Upozornění: Posílejte obrázky Vámi focené, vytvořené nebo namalované!

(větší rozlišení fotografií s naší nabídkou velikosti šperků + ceny s vlastní motivem najdete ve fotogalerii - klikněte)

NÁUŠNICE PECKY S VLASTNÍM MOTIVEM o průměru 12 mm nebo 14 mm za 145,- Kč/pár

pecky-vlastni-motiv.jpg

Pozn.: Průměr náušniček je brán od kovového kraje ke kovovému kraji, náušničky o průměru 12 mm mají vnitřní průměr 10 mm na motiv a náušničky pecky o průměru 14 mm mají vnitřní průměr 12 mm na motiv. Mějte prosím na paměti při výběru fotografií vnitřní průměr náušniček - grafická úprava fotek je v ceně náušniček, takže nemusíte zasílat již upravené fotky do kulata. :)

NÁUŠNICE VISACÍ S VLASTNÍM MOTIVEM o průměru 15 mm za 176,-Kč/pár

visaci-nausnice-a4.jpg

Pozn.: Průměr náušniček je brán od kovového kraje ke kovovému kraji tj. 15 mm, vnitřní průměr na motiv je pak 14 mm. Mějte prosím na paměti při výběru fotografií vnitřní průměr náušniček - grafická úprava fotek je v ceně náušniček, takže nemusíte zasílat již upravené fotky do kulata. :)