Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přívěšky na klíče - motivační

Přívěšek na klíče - MOTIVAČNÍ S KLÍČEM KE ŠTĚSTÍ V JAKÉKOLIV OBLASTI...

K motivačním šperkům na krk si můžete objednat i přívěšek na klíče. Nebo pokud nenosíte šperky na krku, můžete si rovnou objednat pouze přívěšek na klíče a mít tak svoji denní dávku pořádné motivace a pozitivních myšlenek stále u sebe.  

Říká se, že pokud chcete do svého života něco přitáhnout, máte myslet pozitivně a vše si představovat. Když si vytváříte v duchu obrazy toho, co chcete, myslí si Váš mozek, že se tak skutečně stane

Některým lidem činí potíže, vidět v mysli obrazy toho co chtějí a sklouzávají k přemýšlení nad tím, co nechtějí. Proto jsem pro Vás připravila MOTIVAČNÍ PŘÍVĚŠKY NA KLÍČE, který Vás vždy bude vracet k pozitivním myšlenkám na to, co chcete ve svém životě dosáhnout, podpořit, přivolat nebo jen harmonicky udržet…záleží jen na Vás, co požadujete.

Chcete klíč ke štěstí v životě, klíč ke štěstí v lásce či snad klíč ke splnění Vašich snů? Stačí si jen vybrat, jakou oblast chcete podpořit buď z HOTOVÝCH MOTIVŮ (viz složka motivační šperky na krk) nebo si vymyslete VLASTNÍ MOTIV, protože jak už jsem se v úvodu zmínila, zajímáte mě Vy a ráda Vás podpořím v tom, co chcete v životě dosáhnout, proto Vám s radostí vyrobím i návrh na míru v barvách s motivem jaký si jen budete přát. A jako DÁREK ode mě máte GRAFICKOU ÚPRAVU takového motivu do lůžka ZDARMA – před samotnou realizací Vám zašlu návrh k odsouhlasení. Pro objednávky mi napište na e-mail: hkreativ@seznam.cz

Rozměry a materiál: kruhové lůžko z chir. oceli řetízek chir. ocel o délce 5 cm zapínání na karabinku, přívěšek je o průměru 2,5 cm. KOMPONENTY CHIRURGICKÁ OCEL 313L + lůžko s motivem zalité KŘIŠŤÁLOVOU PRYSKYŘICÍ.

                           na-klice-motivacni.jpg

                             Pro větší náhled této fotky klikněte zde, kde najdete ve fotogalerii i další obrázky možností přívěšků na klíče..