Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přívěšky na klíče

Přívěšek na klíče S OBRÁZKEM KRESLENÝM VAŠÍM DÍTĚTEM

Velice originální a praktický dárek, pokud chcete někoho obdarovat něčím originálním a nenosí šperky, protože klíče od domu má přeci většina. :)

PŘÍVĚŠEK NA KLÍČE - s OBRÁZKEM kresleným Vaším dítětem

Přívěškem s obrázkem kresleným Vaším dítětem posílíte jeho lásku k umění, protože není nic více podporujícího než si hrdě vystavit dílo, na které je Vaše dítě samo velmi pyšné. Výtvory svých dětí můžete takhle originálně darovat třeba prarodičům, protože ty přeci milují výtvory svých vnoučat. Nebo si ponechte přívěšek s obrázkem sami pro sebe a kdykoliv během dne pohledem na klíče můžete oslavovat tvořivost svého dítěte, protože je to jedna z dovedností, které by v životě měly rozvíjet, neboť umělci dodávají světu krásu a nápady.  Do motivů možno vepsat text, například jméno dítěte od koho je obrázek (pokud máte více dětí, prarodiče mají více vnoučat apod.) tímto pak získá přívěšek ještě větší originálnost. Jen mějte prosím na paměti, při plánování textů do lůžka, že motiv je o průměru 2 cm.

                                             privesek-s-obrazkem-kreslenym-ditetem.jpg

Pro větší náhled této fotky klikněte zde, kde najdete ve fotogalerii i další obrázky možností přívěšků na klíče..

Jak zaslat vlastní obrázek kreslený dítětem pro úpravu do lůžka přívěšku?

Obrázek vyfoťte nebo nascanujte. Při focení doporučuji fotit nejvíce na denním světle a dejte si hlavně pozor na stíny, které se mohou vytvořit rukou nebo jinými předměty. Posílejte v co největší a nejlepší kvalitě, při nahrávání do mailu nepotvrzujte automatické zmenšení obrázku, ale ponechte původní velikost.

Objednávejte přes e-mail: hkreativ@seznam.cz

Použitý materiál: Lůžko na motiv s řetízkem mají použitý materiál chirurgickou ocel, která je odolná proti škrábancům a jinému mechanickému poškození, takže na klíčích, které jsou stále v běhu na cestách v kabelce nebo tašce s mnoha věcmi jsou z ideálního materiálu. Chirurgická ocel si zachovává svou kovovou barvu a nečerná. Křišťálová pryskyřice je dvousložková průhledná hmota imitující sklo. Pryskyřice je po vytvrdnutí vysoce pevná a odolná, výrobkům zajišťuje dlouhou životnost. Klíčový kroužek je poniklovaný.  

Cena: 129,- Kč za kompletní přívěšek na klíče, v ceně je grafická úprava fotky do lůžka popř. na přání dopsání krátkého textu (jména dítěte tj. autora obrázku) a součástí je designové dárkové balení v pytlíku z organzy.

Tip - Z OBRÁZKŮ VAŠICH DĚTÍ MOHU VYROBIT I NÁUŠNIČKY NEBO MAGNETY :)