Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šperky na krk - MOTIVAČNÍ

MOTIVAČNÍ ŠPERKY NA KRK s KLÍČEM KE ŠTĚSTÍ v jakékoliv oblasti….

Říká se, že pokud chcete do svého života něco přitáhnout, máte myslet pozitivně a vše si představovat. Když si vytváříte v duchu obrazy toho, co chcete, myslí si Váš mozek, že se tak skutečně stane

Některým lidem činí potíže, vidět v mysli obrazy toho co chtějí a sklouzávají k přemýšlení nad tím, co nechtějí. Proto jsem pro Vás připravila MOTIVAČNÍ ŠPERK NA KRK, který Vás vždy bude vracet k pozitivním myšlenkám na to, co chcete ve svém životě dosáhnout, podpořit, přivolat nebo jen harmonicky udržet…záleží jen na Vás, co požadujete.

Chcete klíč ke štěstí v životě, klíč ke štěstí v lásce či snad klíč k harmonickému životu nebo k životu bez stresu? Stačí si jen vybrat, jakou oblast chcete podpořit buď z HOTOVÝCH MOTIVŮ.

Nebo si vymyslete VLASTNÍ MOTIV, protože jak už jsem se v úvodu zmínila, zajímáte mě Vy a ráda Vás podpořím v tom, co chcete v životě dosáhnout, proto Vám s radostí vyrobím i návrh na míru v barvách s motivem jaký si jen budete přát.

A jako DÁREK ode mě máte GRAFICKOU ÚPRAVU takového vlastního motivu do lůžka ZDARMA – před samotnou realizací Vám zašlu návrh k odsouhlasení. Objednávejte přes e-mail: hkreativ@seznam.cz

Rozměry a materiál: řetízek na krk o délce 60 cm (+5 cm zakončovací řetízek – nastavíte tak délku jaká Vám vyhovuje), zapínání na karabinku, přívěšek je o průměru 2,5 cm. KOMPONENTY CHIRURGICKÁ OCEL 313L + lůžko s motivem zalité KŘIŠŤÁLOVOU PRYSKYŘICÍ.

Pozn.: Křišťálová pryskyřice je dvousložková průhledná hmota imitující sklo. Pryskyřice je po vytvrdnutí vysoce pevná a odolná, výrobkům zajišťuje dlouhou životnost. Chirurgická ocel je odolná proti škrábancům i jinému mechanickému poškození, dále si zachovává svou kovovou barvu a nečerná, je vhodná pro alergiky na bižuterní kov, protože nevyvolává žádnou alergickou reakci. Je to velmi odolný materiál.

Nošení takového přívěšku Vás bude vždy vracet k pozitivním myšlenkám. Objednávejte přes e-mail: hkreativ@seznam.cz    

                      motivacni-na-krk.jpg

K těmto šperkům si můžete objednat i motivační přívěšek na klíče ve stejném dekoru - VIZ SLOŽKA PŘÍVĚŠKY NA KLÍČE - MOTIVAČNÍ. Nebo pokud nenosíte šperky na krku, můžete si rovnou objednat pouze přívěšek na klíče a mít tak svoji denní dávku pořádné motivace a pozitivních myšlenek stále u sebe.

Říká se, že štěstí je stavem mysli a proto myslete pozitivně a vyberte si z oblasti, jakou chcete podpořit:

Klíče ke štěstí v lásce

Pokud jste právě v období hledání té pravé lásky nebo jen chcete zlepšit, zharmonizovat svůj stávající vztah pořiďte si tento motivační šperk na krk.

klic-ke-stesti-v-lasce.jpg

Klíč ke štěstí v kariéře  

Hranaté vzory v nás evokují rozhodnost, hodí se k ženám, které vědí, co chtějí. Pohled na zelenou dokáže čerpat novou energii a sílu, takže ve spojení s hranatým vzorem dodává štěstí v kariéře, ženám, které vědí, čeho chtějí dosáhnout a jdou si  za svými kariérními sny.

klic-ke-stesti-v-kariere.jpg

Klíč ke štěstí s životem plným pohody   

Modrá je barvou pohody a klidu stejně jako kulaté vzory, které na nás působí pohodovým dojmem. Prostě ideální kombinace pokud chcete do svého života přitáhnout více štěstí, mít klidný a pohodový život. Lehký a decentní nádech žluté barvy ve světle modrém půlkruhu značí probouzení a udržení harmonie právě v této oblasti života.

klic-harmonie.jpg

Klíč ke štěstí ve vlastním bydlení

Chcete změnit bydlení, stavíte, budujete, přestavujete, vyřizujete hypotéku nebo provádíte jakoukoliv činnost spojenou s novým domovem a novým začátkem? Pak je tento přívěšek s cihelným motivem pro Vás ten pravý, protože Vám bude pomáhat s tou správnou vizualizací toho, co chcete kdykoliv na něj pohlédnete na svém krku. Protože ať už jste v jedné z těchto situacích ta správná vizualizace v hlavě jak to má být je ta nejdůležitější a tento přívěšek na krk bude tím správným pomocníkem na této úžasné cestě k vysněnému bydlení.    

klic-ke-stesti-ve-vlastnim-bydleni.jpg

Klíč ke štěstí při plnění všech životních snů

Řešíte aktuálně ve svém životě mnoho oblastí, které potřebujete zharmonizovat a nedokážete se rozhodnout jen pro jednu oblast svého života? Pak se rozhodněte při koupi pro tento přívěšek, z kterého přímo číší přesně to co potřebujete! Motiv je podbarven fialovou, která podporuje představivost (fialový motiv bude pomáhat správné vizualizaci Vašich snů), kruhové motivy dodávají pohodu, která se Vám bude stále více dostávat, jakmile budete krůček po krůčku plnit své životní sny.

A protože barvy ovlivňují naší náladu, vnitřní pocity i stav naší mysli vybrala jsem pro tuto oblast ty správné barvy a umístila je do tohoto motivačního šperku. A protože chcete zharmonizovat více oblastí je motiv zaplněn kruhovými a oválnými tvary, které podpoří pohodu a harmonii. Fialové podporují úspěch a vyrovnanost, růžové zklidní emoce a pomohou zlepšovat náladu a v neposlední řadě Vám bílá podpoří úspěch a dokonalost. Najděte si v motivu to své a vizualizujte si svá životní přání a začněte je plnit krůček po krůčku, na nic nečekejte a začněte jednat! Prvním krokem může být právě koupě tohoto šperku, jeho koupi neodkládejte, stejně jako Vaše sny.

klic-splneni-snu.jpg