Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsem

 

Jmenuji se Hanka a jsem zakladatelkou a provozovatelkou těchto stránek.

Už od dětství jsem zbožňovala různé ruční práce a ráda tvořila, ale největšímu kouzlu tvoření jsem propadla až během studia, kdy mě ve volném čase uchvátila výroba náušnic a šperků z polymerových hmot a křišťálové pryskyřice. Postupně jsem nabalovala další výrobní techniky a tvorbu jsem brala jako odreagování od studia a tvořila spíš jen pro sebe různé doplňky, které jsem vzápětí testovala nošením na sobě. Postupně jak jsem pronikala do výrobních technik a přemýšlela, jak každý výrobek dovést k dokonalosti jsem v kreativním tvoření našla svou celoživotní zálibu, vášeň a energii, která mě nabíjí do mých dalších aktivit...

Snažím se být vždy v životě pozitivně naladěna a ráda předávám tuto energii dál.  Do každého výrobku, který vyrábím ručně, vkládám svou vášeň pro tvorbu a pozitivní energii.

Ráda se obklopuji lidmi, ráda jim naslouchám, motivuji a podporuji v tom, co v životě chtějí dosáhnout. Věřím, že co člověk v životě chce, toho dosáhne a právě tyto šperky a výrobky Vám k tomu mohou pomoci.

Myslím si, že svět má mnoho barev a proto je vždy důležité na každou situaci koukat tím správným úhlem pohledu, proto to barevně laděné duhové logo :).

logo-na-fb---tvorim-pro-vas.jpg

Ve složkách tedy najdete šperky na zakázku s možností vlastního motivu, dále sponkovníky, šperkovnice, krabičky, stojánky na šperky....

 

Všechny dotazy, objednávky, nabídky spolupráce směrujte přes e-mail: hkreativ@seznam.cz 

Krásné a pozitivní energií nabité dny přeje Hanka