Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náušnice - lahvové

LAHVOVÉ NÁUŠNICE 

Komponenty náušnic = chirurgická ocel !

Chirurgická ocel nečerná a je pevnější než bižuterní kov.

Další použitý materiál: skleněné lahvičky, korkový špunt + Vámi vybraná náplň.

Výška náušniček i s korkovým víčkem a afroháčkem je 4 cm, průměr je 1 cm.

Upozornění - nedoporučuji na nošení 24 hodin - lahvičky jsou ze skla. 

Cena: 125,- Kč (za pár náušniček), v ceně je dárkové balení a plastové zarážky proti ztrátě!

AKTUÁLNÍ NABÍDKA:

(větší náhled fotografií lahvových naušniček najdete ve fotogalerii - klikněte)

KE VŠEM NÁUŠNIČKÁM MOŽNO OBJEDNAT I LAHVOVÝ PŘÍVĚŠEK NA KRK VE STEJNÉM DEKORU!

 

NÁUŠNIČKY - "SŮL A PEPŘ" 

Náušničky pro skvělou kuchařku, milovnici vaření nebo pro ženu, která chce být stylová třeba na letní zahradní párty. :) Ve skleničkách je opravdu sůl i pepř. :) 

sul-a-pepr.jpg

 

NÁUŠNIČKY - "VZKAZ V LÁHVI"

Darujte pořádnou dávku motivace svým blízkým nebo sobě. Lahvové náušničky se vzkazem v láhvi, který je vepsán na svitku papíru s jemným opálením a převázán nitkou v barvě, která zesílí poselství vepsáno uvnitř lahvičky  jsou přesně to co potřebujete. Pro efekt dodám na přání i trochu písku z pláže. Náušničky balím do krabičky, kde se uvnitř nachází kartička s textem, který je vepsán v láhvi, aby obdarovaný ihned viděl to kouzelné poselství. Vše vyrobím na míru přesně v barvách na přání, každý kus originál.

vzkaz-v-lahvi.jpg

lahvove-se-vzkazem-v-lahvi.jpg

TIP - NÁUŠNIČKY - "JDI ZA SVÝMI SNY" - Lahvové náušničky s textem na přání „Jdi za svými sny“ je napsán v lahvičkách na svitku papíru fialovou barvou a pro umocnění poselství převázáno fialovou nitkou. Fialová barva totiž symbolizuje radost ze života, vnitřní vyrovnanost a úspěch. 

 

NÁUŠNIČKY - "MODRÉ Z NEBE"

Modré z nebe naplněno do skleniček..K těmto náušničkám jistě netřeba dalších komentářů…

modre-z-nebe.jpg

 

NÁUŠNIČKY - "MODRÉ Z NEBE PŘED BOUŘKOU"

Znáte ten pocit, když se díváte na tmavě modrou oblohu před bouřkou a víte, že přichází velká změna a pociťujete tu moc, sílu i příval tajemna? Pojďte ten pocit ve své mysli symbolicky podpořit nošením právě těchto energických náušniček očekávající velkou změnu a čerpejte z nich při nošení sílu.  

modre-z-nebe-pred-bourkou.jpg

NÁUŠNIČKY - "SLUNEČNÍ PAPRSKY VE SKLE"

Mnoha lidem dokáží sluneční paprsky doslova „dobít baterky“, proto jsem nachytala sluneční paprsky do skleniček. Jestli zbožňujete slunce a jeho energii, jsou tyto náušničky pro Vás tou správnou volbou.

slunecni-paprsky-ve-skle.jpg

 

NÁUŠNIČKY - "OHEŇ VE SKLE"

Náušničky v barvách ohně jsou nabité živelnou energii a bojovností, proto pokud potřebujete přesně tuto energii podpořit, jsou ideální volbou pro Vás právě tyto náušničky.

ohen-ve-skle.jpg

NÁUŠNIČKY - "KAPKY ROSY V TRÁVĚ"

Říká se, že procházka ranní rosou patří mezi jednu z nejlepších věcí, co pro sebe můžeme udělat. Chůzí naboso v ranní rose dochází k přílivu energie do všech částí těla, proto tento příliv energie můžete symbolicky cítit po celý den nošením těchto náušniček.

kapky-rosy-v-trave.jpg

 

NÁUŠNIČKY - "NA VLNĚ ŠACHOVNICE"

Jestli jste žena, která nenechává nic náhodě, ale naopak se ráda řídí svými znalostmi, stejně jako je tomu u této deskové hry, jsou tyhle náušničky pro Vás ty pravé.

na-vlne-sachovnice.jpg

 

NÁUŠNIČKY - "NA VLNÁCH ROMATICKÉ LÁSKY"

Zda chcete podpořit a přitáhnout energii do Vašeho života, která bude protkaná krásnou romantickou láskou, jsou tyto náušničky v barvách růžové tou správnou volbou. Ve skleněné lahvičce jsou kromě vln romantické lásky ukrytá i decentní červená srdíčka jako symbol lásky (viz foto).  

na-vlnach-romanticke-lasky.jpg

 

NÁUŠNIČKY - "NÁDECH POHODY"

Fialová barva podporuje radost ze života, vnitřní vyrovnanost a úspěch, proto Vám náušničky vdechnou pohodu už při jejich oblékání.

nadech-pohody.jpg