Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šperky na krk - lahvové

LAHVOVÝ ŠPERK NA KRK

K lahvovým náušničkám si můžete objednat i lahvový šperk na krk ve stejném dekoru (kovové komponenty šperku na krk též chirurgická ocel) nebo si můžete zakoupit pouze lahvový šperk na krk..záleží na Vás..:)

Materiál: skleněná lahvička, korkový špunt, kovové komponenty CHIRURGICKÁ OCEL (alternativa pro zákazníky hledající hypoalergenní šperky) + Vámi vybraná náplň.  Lahvový přívěšek lze vyrobit v jakémkoliv dekoru jako lahvové naušničky!

Cena za řetízek z chirurgické oceli s lahvovým přívěškem o délce 80 cm přes hlavu je 195,- Kč.

Standardně nabízím řezítek z chir. oceli o délce 80 cm (řetízek má kroužková očka), řetízek s přívěškem se navléká velmi prakticky přes hlavu. V případě požadavku jiného rozměru kontaktujte přes mail - hkretiv@seznam.cz

Rozměry šperku na krk: délka řetízku přes hlavu 80 cm, výška skleněné lahvičky na přívěšku na krk je 4 cm, šíře 2 cm.

Větší náhled fotografií lahvových šperků na krk najdete ve fotogalerii - klikněte.

set-na-vlnach-romanticke-lasky.jpg

"VZKAZ V LAHVI"

Možno také objednat 

Darujte pořádnou dávku motivace svým blízkým nebo sobě. Lahvové šperky se vzkazem v láhvi, který je vepsán na svitku papíru s jemným opálením a převázán nitkou v barvě, která zesílí poselství vepsáno uvnitř lahvičky  je přesně to co potřebujete. Pro efekt dodám na přání i trochu písku z pláže. Šperk je zabalen v krabičce, kde se uvnitř nachází kartička s textem, který je vepsán v láhvi, aby obdarovaný hned viděl to kouzelné poselství. Vše vyrobím na míru přesně v barvách na přání, každý kus originál.

lahvovy-sperk-na-krk.jpg

img_20200223_224147.jpg

...možno i jiné dekory - výběr viz složka lahvové náušnice....v případě specifického požadavku kontaktujte přes e-mail:

hkreativ@seznam.cz